Projekt Klinika Campus

Projekt Klinika Campus si klade za cíl koncentrovat ambulantní zdravotní péči v Brně do moderní budovy, která nabízí veškeré zázemí špičkové kvality nejen pro poskytovatele zdravotní péče, ale i pro pacienty.

Klinika Campus je 6-ti podlažní budova s vlastním parkovištěm pro asi 100 aut v přízemí budovy a mateřskou školkou v posledním patře budovy. Zbylá 4 patra jsou vyhrazená pro využití převážně poskytovatelům zdravotní péče.
Ve druhém patře budovy (úroveň vstupu z ulice Kamenice) je plánována lékárna, občerstvení a komerční prostory. Ve třetím a čtvrtém patře jsou plánovány specializované lékařské ambulance (např. plastická chirurgie) a v pátém patře je plánováno stomatologické centrum s ambulancemi všech stomatologických odborností a zubní laboratoří.

Klinika Campus je situována přímo proti vstupu do FN Brno-Bohunice z ulice Kamenice. Svou lokalitou nabízí výbornou dostupnost jak v rámci městské hromadné dopravy (zastávka autobusu přímo před vstupem do budovy) tak dostupnost automobilem (asi 5 min. z dálnice D1) s parkováním na vlastním parkovišti pod budovou a vedle ní.

Stavba bude splňovat nejpřísnější kritéria moderní stavby jak po stránce architektonické tak i funkční. Samozřejmostí je klimatizace v celé budově, výtah, bezbariérový přístup a použití nejmodernějších materiálů a stavebních technologií.

Vchod do budovy je přímo z ulice Kamenice, nebo z vlastního parkoviště pod úrovní vstupu do budovy z ulice Studentská. Každé patro má asi 600 m2 využitelné plochy při rozměrech budovy 21 x 33 m.

Stavba zkolaudována 09/2015